Werwolfo

Jaké jméno (klučičí) se vám líbí a přijde vám exotické?

Např. Pascal, Damian, Darek, Rasty… Sháním jména do příběhu :)
Doplňuji:
Příběh je (bude) o klukovi, kterému se v životě stane něco nečekaného. Jemu to život příliš nezmění, uvnitř bude pořád stejný, ale jeho přátelé se na něj začnou dívat jinak.

Nejlepší odpověď
Bedy

Mě se ta exotická jména nelíbí. Kdyby tam byla v čechách běžně užívaná jména, tak by to bylo lepší.
Můj názor.

Další odpovědi
ZangetsuTS

Nejhezčí jména? :) ( můj názor.. )
Yamato,Kirito,Ri­co,Jake(není exotické ale i tak to tu dám),Ryo,Ryuu,Shu­ji,Takeshi
Dal sem jich tu více ale i tak

ponovotny

o čem má příběh být?
Doplňuji:
Ten námět zní zajímavě a tak jestli jde o něco co by po vás mělo zůstat, vykašlal bych se na cizáky a volil bych jméno České. Takový Jan třeba pro možné asociování s hloupým Honzou může být zajímavým impulzem k přemýšlení. Nebo volte jméno podle vaší libozvučnosti, ale rozhodně bych zůstal z mnoha důvodů v domácím prostředí

badisko

Faolan .. vyznam slova je maly vlk…

RyuzakiKate

Vincent a Cyprien, moje oblíbená jména :)