Jake jmeno dat fence vlcaka?

mam vlcaka ktereho jsem si vytahnul 22.5.2010 z utulku a jmeno jsem zapomel v ockovacim prukazu neni napsano co ted zadne mne nenapada

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Zavolej do útulku,pro ni bude lepší,když budeš používat jméno,které už jí dali oni,aby na ní těch změn nebylo moc.Taky je možné,že se tam dostala přímo od majitele a měl bys pravé jméno.Když budeš mermomocí chtít dát nové,mělo by být jednoslabičné a obsahovat sykavku,např. Tes,Džes,Sony,také zminovaná Sára,Sid.Když volám na své psy,pokud možno nesklonuju,proto píšu jména v tomhle tvaru,aby ti vynikla ta sykavka,až je vyslovíš.Přeju vám dvěma hezké soužití a díky za to,že ses jí ujal.Pro ostatní,kontakty na útulky mám na stránkách.

Zdroj: www.hoddogpinc.estranky.cz

Další odpovědi:

Bronzový

Co zkusit zajít do útulku a zeptat se?Jinak my měli vlčici Gitu.Ale už je v psím nebíčku:-(

Zlatý

Mám par známých kteří mají fenu vlčáka RITU a ASTU.Jinak se mrkni zde do odkazu kde najdeš psí jména a kde si určitě jméno pro tvou fenku vybereš.
http://www.pejskar.cz/…

Pokročilý

Sára

Zlatý

Já mám doma taky 2 holky z útulku, jedna je Terry a druhá Sára :-)

Zkus kalendář,opatrně,pes se jménem Milada - to by asi nebylo to pravé.

DOBR7 DEN.PRO FENKU VLČAKA JE NEJHESČI JMENO ARNA NEBO DASTY.Mněla jsem v životě více psů i velkých plemen takže s tím mám zkušenosti.Ale nevnucuji,jenom navrhuji! ZDRAVI ZAJ-PO.

Zdroj: vlastní zkušenosti.

Bronzový

Hope, jako "naděje"..

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1074
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.