Avatar uživatele
kosna

Jake jmeno dat fence vlcaka?

mam vlcaka ktereho jsem si vytahnul 22.5.2010 z utulku a jmeno jsem zapomel v ockovacim prukazu neni napsano co ted zadne mne nenapada

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5083 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
BENYTA

Zavolej do útulku,pro ni bude lepší,když budeš používat jméno,které už jí dali oni,aby na ní těch změn nebylo moc.Taky je možné,že se tam dostala přímo od majitele a měl bys pravé jméno.Když budeš mermomocí chtít dát nové,mělo by být jednoslabičné a obsahovat sykavku,např. Tes,Džes,Sony,také zminovaná Sára,Sid.Když volám na své psy,pokud možno nesklonuju,proto píšu jména v tomhle tvaru,aby ti vynikla ta sykavka,až je vyslovíš.Přeju vám dvěma hezké soužití a díky za to,že ses jí ujal.Pro ostatní,kontakty na útulky mám na stránkách.

Zdroj: www.hoddogpin­c.estranky.cz

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
martina1

Co zkusit zajít do útulku a zeptat se?Jinak my měli vlčici Gitu.Ale už je v psím nebíčku:-(

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

Mám par známých kteří mají fenu vlčáka RITU a ASTU.Jinak se mrkni zde do odkazu kde najdeš psí jména a kde si určitě jméno pro tvou fenku vybereš.
http://www.pej­skar.cz/psi-jmena/leden/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kočíčí

Sára

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Já mám doma taky 2 holky z útulku, jedna je Terry a druhá Sára 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Zkus kalendář,opatrně,pes se jménem Milada – to by asi nebylo to pravé.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

DOBR7 DEN.PRO FENKU VLČAKA JE NEJHESČI JMENO ARNA NEBO DASTY.Mněla jsem v životě více psů i velkých plemen takže s tím mám zkušenosti.Ale nevnucuji,jenom navrhuji! ZDRAVI ZAJ-PO.

Zdroj: vlastní zkušenosti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
skorcovaz

Hope, jako „naděje“..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek