Wortygen

Jaké jméno byste dali nově narozenému princi v Británii ?

Nejlepší odpověď
Alesh

bolak

Další odpovědi
badisko

alesh .. trefa jsem taky pro bolaka …

redy

se mě to netejká dělaj z toho zbytečnej rachot jasně že přeju miminu zdravý ale to všem miminům

quentos

dal bych mu jména rovnou dvě (v tom si ostatně anglicky mluvící svět libuje): Media Bubble.

Bedy

Už mám dost toho humbuku kolem královské rodiny, začínám být na to docela alergický. Abyste se všichni z toho nepotentočkovali.

K otázce – médii favorizovaný George nevypadá špatně, zde favorizovaný bolak by byl docela komický.

Pod čarou – už aby byla Velká Británie republikou…

Majkl95

je mi to šumák :D třeba Michael jako já :D a nebylo by to hezký kdyby mu říkali Majkl? :D

Iskandar

Gaylord.

DoctorWho

Pončo

tatanka

Iljič Balšoj.