Jaké jméno by jste si zvolili, kdyby jste se mohli přejmenovat?

Muzete uvest zda jste spokojeni s jmenem, jenz vam bylo dano rodici a pokud by vam to nevadilo, tak muzete uvest i vase nynejsi jmeno. Bude pak zajimave sledovat tu zmenu. Uvedu nahodny priklad.
Jmenuji se Jaroslav a chtel bych se jmenovat David.

Nejlepší odpověď
beer

Přejmenovat se dnes může každý http://www.pra­ha1.cz/cps/psv-odbory-zadost-o-zmenu-jmena-prijmeni.html, osobně jsem ale se svým jménem spokojen a nemám jediný důvod ke změně.
Jaké mám jméno a příjmení – po tom je ti prd ))

Další odpovědi
Lamalam

Tvoje otázky jsou čím dál víc osobnější a dotěrnější. Co tím sleduješ.

Drap

Proč bych to dělal ? Těžko bych si zvykal na jiné.

huxa

Jména bychom si neměly vybírat, měly by vyjadřovat naši povahu (Slavomír, Královrah, apod.), já jsem ovšem se svým jménem, které mi bylo přiděleno, spokojen, přesto mám jiné jméno, s ním jsem spokojen téže.

klumprt

Taky jsem spokojen a nenapadá mě žádné jméno, se kterým bych se cítil líp. Kromě toho s tím musí být příšerné papírování a starosti všude tu změnu nahlásit.

talka

klumprt-souhlas: … s tím musí být příšerné papírování a starosti všude tu změnu nahlásit. Zbytečná práce! Užitečnější by bylo (BEZ URÁŽKY!!!) věnovat čas české gramatice: by jste (BYSTE), kdyby jste (KDYBYSTE); jméno, jenž (JEŽ). Lépe je používat: který/-á, /-é=jenž, jež, jež, kteří=již.

Emefej

Spokojen či nespokojen, je to jedno. Vydržel jsem celý život, už to nějak doklepu.