Zuzik

Jaké jméno a kde ho koupit?

Chtěla bych poradit jaké jméno pro křečka, pro samičku i samečka. A chtěla bych křečka robotovského, kde ho mám koupit, Protože skoro nikde ho nemají

Nejlepší odpověď
Gabilka

Zkuste si na netu zadat chovné stanice křečků a tam prolistovat, mají různé odkazy na další chovatele. Popřípadě se juknout třeba na annonci, či nějaký jiný portál s inzerátama.
Já mám křečíka přes annonci a jmenuje se Bobek.

Další odpovědi
simi784

třeba Bode

anonym

A nebo Bobes.Mate-li zoo pobliz,skuste informaci tam i pres telefon to snad staci.