VIKTORIÁ

Jaké jmeno?

Ahoj, pořád s kamarádkou řešíme jméno pro její brzy narozenou holčičku. Jaké jméno se vám líbí? Nevadí pokud nebude české.. Děkujeme za každou odpověď!:)

Odpovědi
anonym

Hezké je každé jméno s láskou vyslovované. Jsem fanda českých jmen.
A které je hezčí : Alenka, Alice, Blanka, Bohdana, Danuška, Lenička, Iveta, Ivanka, Kateřina, Věruška, Pavlínka, Otylka, Hanička, Kamilka, Zdenička, Milada, Markéta, Kristýnka.....?
Je jich plný kalendář. Vybrat si je opravdu těžké.
Vnučky mám: Alenku, Sáru a Lenku. Každá je jiná a ke každé její jméno patří natolik, že si nedokážu představit, že by se měly jmenovat jinak.

bolak

barnajka

huxa

martinka

panxnotdead

Nikola

everest

Marina,Mia

Natty*

Sára, Noelle, Selma, Marianna, Vicky,..

Lenča59

hm..mno podle mě jak si ji pojmenuje, tak bude vypadat :D Mě se líbí jména: Lenka, Erika, Laura, Nela
Nejhezčí je ale stejně Laura :D :)
Lepší jména jsou právě jako Nela, Lenka, Martina, Nikola…
Protože se dá říct Nela, Nelča , Nelinka, Lenka,Lenča, Lenička, Marťa, Nikča..
až by byla velká tak by se jí asi nelíbilo kdyby jí říkaly obyčejně Nelo či dětsky Nelinko, ale barevně Nelčo :) :D

Protiva

Vem to podle kalendáře, aby měla svátek v rozumný den. Každý si jméno spojí se známou osobou, a pak se mu líbí, nebo ne. Pokud se má narodit v zimě, dej ji svátek do léta.
To je má rada.