atlas

Jaké jídlo si dát v čínské restauraci?

Já osobně chodím na kun pao, které je vždy výborné. Ale rád bych vyzkoušel i něco jiného jenže nevím co. Bojím se, že když si něco dám, že to nebude dobré, protože ty jídla neznám. Co třeba čínské nudle ty by mohly být v pohodě. Nebo tam mají něco smaženého, co jde taky na odbyt, ale vůbec nevím co to je.
Co vám chutná a s čím máte zkušenost?

Nejlepší odpověď
Hans51

Mým favoritem je křehké kuře ve sladkokyselé omáčce s rýží 🙂

Další odpovědi
UltraFan

Já mám nejraději rýžové nudle s kuřecím masem 🙂

iceT

Chodíme do Šantovky k Červenému jablku, pokaždé dávám si kachnu s bambusem a houbami. Když jsem tam byli poprvé, objednala jsem si Kuře tajemné chuti a vyměnila s kamarádkou za Osm pokladů v pálivé omáčce.

briketka10

Já jsem si jednou dala divnou oslizlou polívku byla, jako
rosol, ale chutnala skvěle blbě se nabírala tou jejich malou
lžičkou, tak jsem ji pila a potom kuře pěti chutí s nudlemi,
také bezvadně chutnalo k tomu jsem pila Bernarda nealko
pivo. Ta čínská restaurace je u nás v Pardubicích pokaždé
tam zajdeme s kamarádkami aspoň na to pivko v létě je to
tam moc hezký.
http://ubileho­konicka-pce.cz/pardubice/o-nas/vitejte/

Rokio

Co třeba ramen nebo nudle?

anonym

Mám rád menu číslo M25 nebo M19.

sesednizkola

Dej si kure osmi pokladu v palive omacce, to ne nejpepsi. Nebo vonava a krehka kachna/kure. Vyhni se kantonske kachne/kureti.

NelieM

Moc mi chutnají rýžové nudle s čínskými houbami a nebo míchanou zeleninou