lukas.lukas

Jaké jídlo podporuje růst svalové hmoty ?

Slyšel jsem že také těstoviny, ale moc tomu neveřím.
Doplňuji:
Je mi jasné že to nebude jen z jídla, každý den posiluji jednoručkama a dělám zklapovačky na posílení břicha.

Nejlepší odpověď
hanulka11

přečti si toto
http://www.vse­okulturistice­.cz/potraviny-po-kterych-to-roste_329

Další odpovědi
arygnoc

svalovou hmotu údajně předčí hmota mozková.
Víte, co to je?

Babunka

Jen z jídla nebudou svaly úplně vymakané. Nicméně doporučím, co by v kombinaci se správným cvičením mohlo pomoci. Jez hodně masa. Tělo potřebuje bílkoviny. Vejce – taktéž velice prospěšné. Tvaroh v jakékoliv podobě. Pak také rýže a – jak jste psal – těstoviny. Opravdu. Zkuste se vyvarovat světlému pečivu a sáhněte po tom tmavším To je snad předpokládám vše s čím pomohu.

casey

Testoviny to tedy rozhodne nejsou. Zakladem pro rust svalove hmoty jsou bilkoviny. Pri fazi nabirani je treba jist asi 2g bilkovin na kg telesne vahy. Pro ilustraci asi 10 dkg. masa obsahuje 20–25 g bilkovin. Zalezi na druhu. Hovezi asi nejvice.
Z ostatnich soja, lusteniny atd.
Zkratka hledej na obalech obsah bilkovin, to je zakladnim stavebnim kamenem svalu.
Na testoviny zapomen.

Varianta je uzivat nejaky proteinovy doplnek. Nabidky jsou ve vsech posilovnach, nebo eshopech. Je to ovsem cenove drazsi.