NatyOty

Jaké jídlo máte radši?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Funna

Slané

Doplňuji:
pokud ovoce nebereš jako sladké…ale jinak maso u mne jednoznačně vede nad buchtami…

Další odpovědi
gecco

Sladké

Rozhodně sladké…
Třeba steak se švestkovou omáčkou…
Nebo medailonky s omáčkou šípkovou…
Prostě sladké.
Jenom – to maso tam muší bejt…
;-DDD

quentos

Sladké

jsem sice na sladké, ale když je hlad, je to jedno, šak to znáte ;{))>

Drap

Slané

Někdy slané , někdy sladké.Pokud je takto sestavená anketa, nelze na ni nijak rozumně odpovědět a celá ztrácí smysl. K čemu ti takováto informace pomůže ?

Pepa25

Sladké

Doplňuji:
Jsem děsně na sladké: nákypy, kašičky, buchtičky 🙂

jáára

Slané

Front

Sladké

Brunette56

Slané

Klarka12

Slané

sunchAtor

Slané

Nevíteto?

Sladké

jepik

Slané

Matthew

Slané

anonym

Sladké

Doplňuji:
Já mám nejraději – puding, dětskou krupičnou kaši, sladkou rýži.

talka

Sladké

Sladké – cokoliv.

da ny

Slané

Sladkostem se ale nevyhýbám, mám raději doma pečené.
Sladko-slanou kombinaci jen výjimečně (velmi mi chutná).
Kombinace ovoce s masem ev. se zeleninou v salátech je právě tím „vražedným“ prvkem české kuchyně pro trávící soustavu – česká kuchyně má takových nebezpečných leč velmi chutných kombinací bohžel více :(

Markyss

Slané

lota

Slané

Aktuálně raději slané (maso), ale dřív to bylo spíš sladké (čokoláda a jiné laskominy:-)).