nikolka-101

Jake jídlo mate radi vi?

Nejlepší odpověď
anonym

něco jiného

Nejsi tu ještě ani měsíc a už máš ve všech svých 13 otázkách samé hrubky.
Neměla by sis raději o prázdninách zopáknout gramatiku, než se tady nešikovně pokoušet blbnout?
To, že dnešní malé děti umějí s PC, ještě neznamená, že jsou rovnocennými partnery ostatních rozumných uživatelů.
Trochu sebekritiky a pokory.
Tvá kombinace variant odpovídá slaboduchým dětským hrátkám, možná ti to ještě nikdo neřekl, ale tohle tady nikoho nebere.
Zkus si přečíst kodex, třeba se konečně i poučíš.
Je tam taková zajímavá věta o nesmyslném obsahu otázek.

Další odpovědi
tom004

něco jiného

„Mi“,máme raději otázky,a ne hlouposti. ☹

Berušinka

něco jiného

Tak hele holčičko, tady nejsi někde na dětským chatu nebo blogu, tady se schází parta inteligentních, slušných lidí, kteří tu mluví česky! Opravdu nemůžu mlčet, těším se na září až začnete chodit do školy a bude tu klid.
Jak si přišla k tak „blbému“ příspěvku? Co ti dají naše odpovědi, kárání?
Měla by ses nad sebou zamyslet a nedělat tady zbytečnou „spamerku“, která pouze obtěžuje. Buď se dej do kupy, koukni se na pravopis a vymýšlej takové věci, které budou na úrovni nebe se přeorientuj na jiný web, protože tady pro tebe místo nebude. Zablokujou ti celý profil a nebudeš sem chodit.
Promiň, ale tohle je můj názor, za kterým si stojím.
Trošku sebekritiky a méně sebevědomí by to chtělo.
Tak domluvila jsem. Ještě, že mám privátní účet, to bych se zas na sebe dozvěděla věci – třeba, že jsem užitečné zvířátko, které denně žvejká travičku =D

dědapetr

něco jiného

uzený maso jakýkoliv

anonym

něco jiného

Jestli jen Nikolka nemyslela : Jake jidlo mate rada , -iv- ? ( a jen to prehodila ) 🙂

  • iv-

Bublinnka

něco jiného

„VI“
domácí mazlíčky nejím…

vivatis2-

Hranolky

Hranolky mi chutnají nejvíc, ale kdo by jedl psa??

filva

Kuře

samicek333

Hranolky

anonym

Berušinko, díky za spoluúčast. Vidím, že ses tak rozparádila, že já jsem proti tobě byl ještě krotkej.
Asi budeme muset důsledně uplatňovat navrhované pravidlo 3× a dost. Od dalšího nesmyslu nesmlouvavě mazat, jinak se z toho balastu nevyhrabem.