Avatar uživatele
pukman30

Jaké jídlo bys ctěl furt jíst?

Myslím ksnídani(obědu…)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5133 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dudu

Nechtěl bych se tím živit od rána do večera, ale není špatný např. kousek dobře naložené krkovičky vytažený v pravý čas a ve společnosti přátel z udírny?! A k tomu něco dobrého na spláchnutí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
BEAES

Futr bych nechtěla jíst nic, ráda jídla střídám a mám chuť stále na něco jiného, momentálně bych si dala povidlové taštičky s mákem nebo svíčkovou omáčku, mňam.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dagry

Tak já můžu řízky. Žádný rozklepaný obrovský plachťák, ale krásně šťavnatý, do zlatova propečený kus masíka, ale myslím, že do týdne bych měla dost. Ale nevím nikdy jsem to nezkušela je třeba snídat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BENYTA

Rozhodně jablko a česnek.To jím opravdu každý den.Vždycky se najde něco,co je vhodné schroupat aspon s jedním stroužkem,jablka používám na vyvolání chuti k jídlu,tedy na lačno.A to nejmilejší jídlo…každé,kdybys ho jedl pořád,přestane být tím nejmilejším…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Gulášek,prdelačku a VKZ

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

Jen to dobré.
.
.
.
.
.
.
.
.
Ale teď vážně:
moc mi chutnají halušky s brindzou a nebo špagety, takže asi to.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Kuřecí řízek s bramborovou kaší,nebo chleba s máslem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Myslím, že kdybys měl „furt“, tím myslím pořád jen a pouze, jíst jedno stejné jídlo, asi by se ti brzy přejedlo.
Takže má odpověď zní, že mám pár oblíbených, ale přesto je střídám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
P3p!no

To na co máš chuť 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
roxy52

Já už od malička miluju smažáka.Myslím,že by mě nevadilo mít ho každý den.Ale je pravda,že ten sýr zdaleka není tak dobrej,jak býval.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SinceX

Ze všeho ti jednou bude „špatně“, mám rád pizzu ale chutná mi pravá česká svíčková a po rodičích, kteří vaří výhradně ruský jídla pouze Mleté maso v těstě..:) To je ňamka :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lorja

Když jsem bydlela na internátě,chodila jsem do blízké cukrárny na pochoutkový salát.Vydržela jsem ho jíst každý den asi dva měsíce.Možná by to trvalo i déle,jenže jsem si málem ulomila zub,když jsem si jednou se salátem dala do pusy i ulomené porcelánové ucho z hrnku.Od té doby pochoutkový salát nejím.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Lgee

Pizza

Nový příspěvek