Jaké jídlo bys ctěl furt jíst?

Myslím ksnídani(obědu...)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Nechtěl bych se tím živit od rána do večera, ale není špatný např. kousek dobře naložené krkovičky vytažený v pravý čas a ve společnosti přátel z udírny?! A k tomu něco dobrého na spláchnutí.

Další odpovědi:

Zlatý

Futr bych nechtěla jíst nic, ráda jídla střídám a mám chuť stále na něco jiného, momentálně bych si dala povidlové taštičky s mákem nebo svíčkovou omáčku, mňam.

Bronzový

Tak já můžu řízky. Žádný rozklepaný obrovský plachťák, ale krásně šťavnatý, do zlatova propečený kus masíka, ale myslím, že do týdne bych měla dost. Ale nevím nikdy jsem to nezkušela je třeba snídat.

Bronzový

Rozhodně jablko a česnek.To jím opravdu každý den.Vždycky se najde něco,co je vhodné schroupat aspon s jedním stroužkem,jablka používám na vyvolání chuti k jídlu,tedy na lačno.A to nejmilejší jídlo...každé,kdybys ho jedl pořád,přestane být tím nejmilejším...

Zlatý

Gulášek,prdelačku a VKZ

Zlatý

Jen to dobré.
.
.
.
.
.
.
.
.
Ale teď vážně:
moc mi chutnají halušky s brindzou a nebo špagety, takže asi to.

Stříbrný

Kuřecí řízek s bramborovou kaší,nebo chleba s máslem.

Zlatý

Myslím, že kdybys měl "furt", tím myslím pořád jen a pouze, jíst jedno stejné jídlo, asi by se ti brzy přejedlo.
Takže má odpověď zní, že mám pár oblíbených, ale přesto je střídám.

Pokročilý

To na co máš chuť ;-)

Bronzový

Já už od malička miluju smažáka.Myslím,že by mě nevadilo mít ho každý den.Ale je pravda,že ten sýr zdaleka není tak dobrej,jak býval.

Bronzový

Ze všeho ti jednou bude "špatně", mám rád pizzu ale chutná mi pravá česká svíčková a po rodičích, kteří vaří výhradně ruský jídla pouze Mleté maso v těstě..:) To je ňamka :)

Bronzový

Když jsem bydlela na internátě,chodila jsem do blízké cukrárny na pochoutkový salát.Vydržela jsem ho jíst každý den asi dva měsíce.Možná by to trvalo i déle,jenže jsem si málem ulomila zub,když jsem si jednou se salátem dala do pusy i ulomené porcelánové ucho z hrnku.Od té doby pochoutkový salát nejím.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 843
Zlatý annas 758
Zlatý iceT 495
Zlatý marci1 481
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 415
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.