kessi

Jaké je vhodné ustájení pro březí kobylu?

Když je kobyla březí a je zvyklá na pastevní ustájení, jaké je pro ni vhodné ustájení jestli ji nechat na pastvě nebo boxové s pastvou?

Odpovědi
kapka

Máte teď na podzim vysokobřezí klisnu? Trochu zvláštní… ☹
Hříbě se má narodit do mrazu nebo kdy? A ještě se ptáte, zda pro něj mít přístřešek? Nějak mi tuto otázku hlava nebere. ☹

Ok. Takže bude mít hříbě až někdy v červenci. Takže se omlouvám. O mně se totiž u některých dotazů ohledně zvířat pokoušejí občas mdloby. 🙂
Jinak odpověď v mailu.

kamila44444

Zatím ji nechávejte na pastvě ale až bude čas k narození hříběte,tak ji dejte do boxu,aby hříbě bylo v teple!A až bude rodit,tak by neměla rodit v pylinách atd.Box pro rodící klisny by měl mít na zdi kachle.

LaDy MuSiC

Na všechny tyhle věci, ale i jiné se můžeš ptát na této stránce: http://www.jak­jezditnakoni.es­tranky.cz/clan­ky/konska-poradna.html Mněla by si dostat odpověď co nejdříve :)