cippi

Jaké je vhodné oblečení na školení mimo firmu, které pořádá externí agentura?

Doplňuji:
Dělám v kanceláři, administrativu… Jedná se o veřejné školení, jehož součástí jsou i různé workshopy apod.

Odpovědi
Jsemtady

To vam nejspis reknou.
U nas to byva sportovni, nebo bezne.

Reezo

Já osobně si beru vždy oblek, abych reprezentoval společnost. Nemohu přeci dopustit, aby si mysleli, že tu pracují nějací otrhanci… 🙂 Pokud je to školení ve firmě, tak stačí podle mě normální civil.

ladaadal

Ono taky dost záleží na typu školení. Pokud jsi manažer a máš školení ohledně své funkce, pojedeš v obleku, pokud jsi montážní dělník nebo seřizovač a jedeš se školit na nový stroj či montážní postup, pojedež v civilu a do tašky monterky.

arygnoc

vhodný typ oblečenia by mal byť v propozíciách ku školeniu.

ak tam nie je uvedený, počíta sa s firemným štandartom.