BEAES

Jaké je vaše znamení?

Sedí jeho charakteristika na vás, máte třeba s lidmi narozemými v určitém znamení problémy?
Kozoroh- Vyznačuje se hlavně praktičností, ctižádostivostí, vytrvalostí a spolehlivostí.
Vodnář- je společenské znamení, představuje novátorství a pokrok, přatelství. Jsou inteligentní a vynalézaví.
Ryby- představují idealismus, city, obětování se, a také romantiku. Kvůli tomu jsou nejméně praktické ze všech znamení.
Beran-Je pověstně egocentrický, energický, činorodý, rázný a také tvrdohlavý.
Býk- je stálý, konzervativní a smyslný. Váží si poklidného, jistého okolí a lpí na minulosti.
Blíženci- hlavním rysem je komunikace, bystrost a zvídavost.
Raci-jsou pro rodinný život,mívají časté citové výkyvy,jsou zranitelní a urážliví.
Lev- představuje hlavně sebejistotu, hrdost, velké sebevědomí, ego a tvrdohlavost.
Panna-je velmi zvídavá, stojí pevně na zemi a na svět se dívajá spíše rozumem než svými city.
Váhy- jsou znamením spravedlnosti, harmonie a vztahů, jsou to rození diplomaté. Mají zvláštní intuici na lži, neupřímnosti a podvody, které spolehlivě odhalí.
Štíři- mají tajnůstkářskou povahu a moc toho nenamluví, jsou spíše tiší. Události sledují ze svého úkrytu a drží se stranou, ale nic jim neunikne.
Střelec- je bezstarostný, zbrklý a může být i trchu nezodpovědný. Nedělají si těžkou hlavu ze starostí a problémů, optimistická až flegmatická povaha mu to nedovolí.

Nejlepší odpověď
rynek878

Já jsem „Beran“ podle horoskopů na mne vše sedí,jak nechci říct co na čem.

ale toto nejsem já:
egocentrický
sebestředný, egoistický, sobecký

Další odpovědi
annas

Jsem Rak. Hodnocení na mě sedí, až na poslední větu – myslím si, že nejsem urážlivá. Přílišné emoce mně však často ubližují. Všechno moc prožívám a výkyvy odnáší žaludek a žlučník.
Můj muž je ve znamení Vah – rovněž hodnocení odpovídá. Kvůli tomu, že je upřímný, říká každému na rovinu, co si myslí, mu vzniká řada problémů.

quentos

jsem Váha a ano, (ne)snáším se s lidmi podle toho, v jakém jsou znamení – sedí to skoro vždy. Nesnáším Kozorohy, ale znám mezi nimi dvě výjimky (třeba moje teta), s nimiž si rozumím výborně (ono taky záleží na jejich ascendentu, že…). Můj vztah s matkou (Beran) je též přesně takový, jak ho popisují horoskopy. Výborně si rozumím zatím bez výjimky s Váhami, Střelci, Lvy. Zkrátka něco na tom bude ;{)>

ten který je

Jsem býk a překvapuje mne co se týká mé osoby jak to sedí.

Lucimia

Ano, já jsem Ryba a platí to na mě 100%. Hlavně tím idealismem a nepraktičností.

Partner je Štír a sedí to na něj také 100%. Když se mu něco nelíbí, tak radši mlčí, než aby mi to řekl. Já pak nevím, co se děje.

ReHu

Na mě to sedí 🙂.
Vodnář > jsme to ale skvěli lidi, co? 🙂 🙂
Býv. mužský je štír a také to sedí ☹

oskar

Ja jsem ve znameni vahy.

Jahoda

Já jsem znamení „Lev“ a jusím říci, že to na mě sedí 😁

anonym

Jsem vodnar a je to na mne site.

Michal

Sedí to na mě ,ale částečně.Četl jsem kvalitnější rozbory znamení.

hambac

Nesedí nic, jen se vciťujeme. Je to pro náš život zhruba tak podstatné jako za kterou nohu nás držela matka, když nás jako mimina koupala.

H

jsem býk a červený hadr před očima funguje, z horoskopu vše sedí

rynek878

Vážení pozor „Hambac“ je nasazený mimozemšťan.