Avatar uživatele
BEAES

Jaké je vaše znamení?

Sedí jeho charakteristika na vás, máte třeba s lidmi narozemými v určitém znamení problémy?
Kozoroh- Vyznačuje se hlavně praktičností, ctižádostivostí, vytrvalostí a spolehlivostí.
Vodnář- je společenské znamení, představuje novátorství a pokrok, přatelství. Jsou inteligentní a vynalézaví.
Ryby- představují idealismus, city, obětování se, a také romantiku. Kvůli tomu jsou nejméně praktické ze všech znamení.
Beran-Je pověstně egocentrický, energický, činorodý, rázný a také tvrdohlavý.
Býk- je stálý, konzervativní a smyslný. Váží si poklidného, jistého okolí a lpí na minulosti.
Blíženci- hlavním rysem je komunikace, bystrost a zvídavost.
Raci-jsou pro rodinný život,mívají časté citové výkyvy,jsou zranitelní a urážliví.
Lev- představuje hlavně sebejistotu, hrdost, velké sebevědomí, ego a tvrdohlavost.
Panna-je velmi zvídavá, stojí pevně na zemi a na svět se dívajá spíše rozumem než svými city.
Váhy- jsou znamením spravedlnosti, harmonie a vztahů, jsou to rození diplomaté. Mají zvláštní intuici na lži, neupřímnosti a podvody, které spolehlivě odhalí.
Štíři- mají tajnůstkářskou povahu a moc toho nenamluví, jsou spíše tiší. Události sledují ze svého úkrytu a drží se stranou, ale nic jim neunikne.
Střelec- je bezstarostný, zbrklý a může být i trchu nezodpovědný. Nedělají si těžkou hlavu ze starostí a problémů, optimistická až flegmatická povaha mu to nedovolí.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? ReHu, annas, Lucimia, anonym, rynek878 před 5061 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
rynek878

Já jsem „Beran“ podle horoskopů na mne vše sedí,jak nechci říct co na čem.

ale toto nejsem já:
egocentrický
sebestředný, egoistický, sobecký

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Jsem Rak. Hodnocení na mě sedí, až na poslední větu – myslím si, že nejsem urážlivá. Přílišné emoce mně však často ubližují. Všechno moc prožívám a výkyvy odnáší žaludek a žlučník.
Můj muž je ve znamení Vah – rovněž hodnocení odpovídá. Kvůli tomu, že je upřímný, říká každému na rovinu, co si myslí, mu vzniká řada problémů.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

jsem Váha a ano, (ne)snáším se s lidmi podle toho, v jakém jsou znamení – sedí to skoro vždy. Nesnáším Kozorohy, ale znám mezi nimi dvě výjimky (třeba moje teta), s nimiž si rozumím výborně (ono taky záleží na jejich ascendentu, že…). Můj vztah s matkou (Beran) je též přesně takový, jak ho popisují horoskopy. Výborně si rozumím zatím bez výjimky s Váhami, Střelci, Lvy. Zkrátka něco na tom bude ;{)>

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Jsem býk a překvapuje mne co se týká mé osoby jak to sedí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucimia

Ano, já jsem Ryba a platí to na mě 100%. Hlavně tím idealismem a nepraktičností.

Partner je Štír a sedí to na něj také 100%. Když se mu něco nelíbí, tak radši mlčí, než aby mi to řekl. Já pak nevím, co se děje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Na mě to sedí 🙂.
Vodnář > jsme to ale skvěli lidi, co? 🙂 🙂
Býv. mužský je štír a také to sedí ☹

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Ja jsem ve znameni vahy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Já jsem znamení „Lev“ a jusím říci, že to na mě sedí 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jsem vodnar a je to na mne site.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Sedí to na mě ,ale částečně.Četl jsem kvalitnější rozbory znamení.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hambac

Nesedí nic, jen se vciťujeme. Je to pro náš život zhruba tak podstatné jako za kterou nohu nás držela matka, když nás jako mimina koupala.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
H

jsem býk a červený hadr před očima funguje, z horoskopu vše sedí

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
rynek878

Vážení pozor „Hambac“ je nasazený mimozemšťan.

před 5061 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek