Agneska12345

Jaké je vaše oblíbené zvíře?

Ahoj, chtěla bych se vás zeptat jaké je vaše oblíbené zvíře. Mám za úkol do školy napsat 4 stránky ve wordu o oblíbeném zvířeti, jenže nevím jaké je moje oblíbené. Děkuji moc za odpovědi. :)

Nejlepší odpověď
beer

Pokud nemáš žádné oblíbené, bylo by nepříliš šťastné psát o něčem, co ti není nijak vlastní.
Rozepsal bych se proto o zvířatech všeobecně, zahrnul do toho svoje úvahy o zvířatech a závěrem by bylo tvoje vysvětlení proč není žádné ze zvířat tvým oblíbeným.
Také to můžeš pojmout tak, že napíšeš žádné sice nemám, ale nejvíce se mně líbí … z toho a těch a těch důvodů.
No a psát můžeš v podstatě o všem možném, úkol je splněn natotata ))
Názor

Další odpovědi
marci1

Zkus si něco vybrat z předešlých odpovědí : http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=obl%C3%AD­ben%C3%A9%20zv%C3%AD%C5%­99e

anonym

U mě vede pes.
Doplňuji:
Ty nevíš, jaké je tvoje oblíbené zvíře? :-O

Drap

Vlk, z ptáků orel.

honza19hk

vše co se dá zbaštit.

tomasstir325

Tak za mě teda kočka…

Damiana

Homer Simpson:-)