Gami.Pet

Jaké je vaše největší přání ? Splnili ste si ho ?

Doplňuji:
charliesheep:jé to jsi napsal moc hezky 🙂 já si přeji podívat se do LA, miluji to město..:-)

Nejlepší odpověď
Drap

To největší přání je vždy to, které je přede mnou a ještě se nesplnilo. Potom přijde vždy další a další.

Další odpovědi
charliesheep

Mým největším přáním je plnit si svá přání,což se zatím daří a tak si ještě přeju,aby se mi to dařilo i nadále.A všem ostatním přeju,aby si svá přání splnili,protože je to příjemné a aby to pak přáli i dalším,protože je to hezké.

helcaify1

Přeji si zdárně odmaturovat a dostat se na veterinu :) snad se to podaří.

led

V poslednej dobe som mala prianie.
Vrátiť sa očistená od podozrení.
Splnilo sa mi to.
Iné priania reálne – si priebežne plním. O tých možno nereálnych aspoň snívam.

Petruse6

Odmaturovat, udělat VŠ a hlavně se přestěhovat do anglicky mluvící země, tudíž umět i plynule anglicky :)