terry

Jaké je vaše nej cukroví? Které vám chutná ze všech nejvíc?

Nejlepší odpověď
ReHu

Včelí úlky a ostatní plněné krémem. Mňam :).

Další odpovědi
WeeBear

Kokosky a raffaello kuličky. Obojí už čeká v lednici na vytažení na Štědrý den. 🙂

hanny 2

Miluju vše s oříšky – např marokánky,ale jinak všechno s krémem,cukrovou a čokoládovou polevou.

Damiana

Plněné ořechy. Ty miluji od dětství! Ale musí být světlé!

anonym

Pařížské rohlíčky,mini­laskonky a další na odkazu.

Zdroj: www.laskominy­.wbs.cz

marťa382

Mně asi nejvíc chutná linecké. :)

suaeda

Nejvíc mi chutná asi salám. Nyní nemyslím z masa, ale ten z čokolády, kokosu a dalších dobrých pochutin včetně rumu.

briketka10

bramborový salát a hodně, vepřový řízek, vinná klobása a lovečák..
cukroví moc málo a když už tak jen kokosky a rohlíčky, ještě marokánky..

venkovan

Tlačenka s cibulí, ovarové koleno a podobně v průběhu celého roku.
Na Vánoce – to bych doporučil sledovat jak které z kterého koutu podnosu nejdřív zmizne a které tam zůstane nejdéle.

rohlíčky:)) ty jsou nejlepší:)