Rokio

Jaké je vaše náboženství?

Uznáváte jedno ze světových náboženství, jiné náboženství, nebo jste ateista?

Odpovědi
Drap

Jsem ateista nebo věřím v jiné náboženství.

Moje víra či nevíra je osobní věc každého. Nevidím žádný důvod proč na netu uvádět důvěrné informace.

Kulpix

křesťanství

Katolík

Anikitos

Jsem ateista nebo věřím v jiné náboženství.

luckykubrt

křesťanství

Věřím v jediného a pravého Boha Jehovu. U svědků Jehovových jsem nepokřtěný a mám pochybnosti zda je Jehova Bůh Stvořitel, ale přesto věřím, že je. To, co tu propagoval Ivo A. Benda o Andělích světla v kombinací s Biblí vyznívá jako splňování Písma o návratu Božího Syna s jeho anděly. Jsem spíše ufojehovista. :D

MonkeyKing

křesťanství

ivzez

Jsem ateista nebo věřím v jiné náboženství.

!!! JIná odpověď !!!

Chybně formulovaná poslední odpověď.
Nikdo nevěří v žádné náboženství.

Já nedávám přednost žádnému náboženství, žádné neuznávám.

Ale toleruji všechny věřící bez ohledu na jejich náboženství.

Roman71

křesťanství

Nutno dodat, že ne všechno, co se třpytí, je zlaté.. Pokud o sobě prohlašuji, že jsem křesťan a přitom to svým způsobem života popírám, jsem pro Boha pokrytec.

Křesťanství je život, nezávislost na Bohu jistá smrt.
Jsou jen dvě životní cesty, a je na každém z nás, kterou se rozhodneme jít :)

skořice

křesťanství