Rokio

Jaké je vaše IQ (v cifrách)?

Moje IQ je dvojciferné, ale kdyby bylo moje IQ o tři body vyšší, bylo by trojciferné. Když jsem byl ale malý, moje IQ bylo nižší, než je polovina nejvyššího dvojciferného čís­la.

Jaké máte vy IQ vyjádřené v cifrách?

Odpovědi
ivzez

jednociferné

Na tuto odpověď tu sice jsou jiní kandidáti,
ale tato volba byla neodolatelná… (–:

JájsemRaibek

jednociferné

∞ (jedna cifra)

Drap

trojciferné

.

Tw!st

trojciferné

Nevím proč je ve výběru možnost jednociferné. Člověk s jednociferným IQ by snad nedokázal ani hlasovat, natož vůbec pochopit co to cifry jsou.

Mc Merkurion

trojciferné

… pročti si svoje otázky – už se opakuješ, a opakovaný vtip přestává být vtipem …

Kulpix

trojciferné

Trojciferné.

Emefej

jednociferné

Jednociferné záporné.

metro

trojciferné

JájsemRaibek

Tw!st i toto: ∞ je jednociferné číslo :D

ivzez

Vždyť píšu, že tu na to máme jiné kandidáty…
Ale ta možnost je tak krásně nejednoznačná,
že jsem nemohla vybrat jinou…