Jarosllav

Jaké je Váš nejoblíbenější značky trucku ?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Rocker

Scania

Doplňuji:
Všechny jsou krásný,ale Scania je nejhezčí.V anketě ti chybí třeba Tatra,Liaz,Ka­maz,Ford,Kewor­th,Peterbild…

anonym

Mercedes - Benz

Volvo

Detroit :)

Mirdas

Volvo

Nemám s nima osobní zkušenost a tak jsem se rozhodoval dle sympatií mezi Mercedesem a Volvem.

uccello

Volvo

Milan8911

Volvo

A co takhle taky Tatra 815? Viz: http://www.ta­tra815.cz/ 🙂

honza19hk

Scania

Doplňuji:
Jestli myslíš klasický kamiony tak Scanie. Jinak radši upřednostńuju Tatry, a to nejen protože s nima jezdím.

cochee

Ještě bych doplnil, že truck neboli kamion je tahač návěsu, případně s přívěsem, to rozhodně například 815ka se sklopkou nebo s nějakou nástavbou (bagr, jeřáb) není.

cochee

Mi se líbí ameriky, a ty tam nemáš. Peterbilt, Kenworth.