DusanOrlik

Jaké je u vás počasí?

Zfravím,vím že už tuto otázku jsem už mnohokrát psal,ale zajímá mě to.Proto prosím nebuďte líní mi napsat,jako minule kde někdo psal že píše z notebooku a je v posteli a nehce se mu stávat,aby se podíval kolik je stupňů.Prosím napište mi z jakého jste kraje,jaké je počasí a kolik je stupňů.Díky :)
Doplňuji:
pro led:Myslím si že názory od kolegů z odpovedi.cz mi bohatě stačí
PS:Je to přesnější než to co jsi poslala*

Nejlepší odpověď
anonym

Každodenně je v TV mapka s počasím ve všech regionech.
A každý týden několikrát notoričtí ignoranti kodexu opakují stále tytéž otázky.

Další odpovědi
led

stačí sa pozrieť:
http://pocasi­.venku.cz/
http://aktual­.meteopress.cz/
http://pocasi­.centrum.cz/po­casi-v-cr.phtml

tom004

Na těchto stránkách,je dobrým zvykem,přijmou­t,každou odpověď,i když není,úplně,podle představ tazatele.V poslední době,u některých uživatelů,začíná převládat,spros­tota,a arogance,a drzost.A,Tvé otázky,mi takové,připada­jí.A,abych to upřesnil.Ozna­čit,někoho,že je líný,a ta věta pokračuje,nev­hodně,dál,nebo reakce,na odpověď >led<,mezi ně,podle mne,patří.

Berušinka

Souhlasím s tomem, Dr.Axlem a s led … takové příspěvky, které porušují kodex se v době prázdnin nějak rozrůstají. V květnu tu byl klid, v červnu taky … i dřív, ale teď děcka asi nemají co dělat, tak „spamujou“ tady. Ne, že bych byla vysazená na děti – děti muluju, chodím je hlídat, chci mít svoje co nejdřív, ale tohle je na mě trochu extrém … co kdyby sis třeba vyšel ven a užíval si prázdnin?

Syd

jasno, pár mráčků na obloze, 25°C na Vysočině

Deli

Plzeňský kraj, polojasno, ale sluníčko teď svítí. 24 stupňů.

Valky

Zataženo, dusno, vedro… 27°C Praha 9