Jaké je to v prváku?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Můj první prvák (15let) byl hrozný, nebo tedy spíš spolužáci byli hrozní. Prostě ještě děcka která nemají úctu k učitelům.
Druhý prvák (19 let) bylo to nejlepší co mě v životě potkalo a nejradši bych byl ve škole celý život. Úžasná parta dospělých a inteligentních lidé (až na pár vyjímek které neukončili ani první ročník). S učiteli jsme si normálně povídali jako s přáteli a oni nás konečně brali jako dospělý, na konci jsem si se 4 potykal.
Teď i když jsme už několik let ze školy tak se stále scházíme a jsme v kontaktu i s učiteli.
Nikdy bych nevěřil tomu že budu mít školu rád a tak pěkně na ni vzpomínat.

Další odpovědi:

Zlatý

Bezvadné.

Bronzový

nejlepšííí

Pokročilý

Jestli ve tvé třídě nikoho neznáš, tak to bude strašný, ale postupem času to bude ok, cca týden a bude to v poho, třeba u vás ve třídě to bude hned, popisuji svůj začátek, a jestli budeš mít nějaký třídní poznávací zájezd/ pobyt tak to bude ok,

Pokročilý

Já už si nepamatuji-to jsem měj jiné starosti než prožívat školu a život mě naučil,dnes mám Bc., tak si užijte mládí vše časem doženete.

Zlatý

Úplně super, chvilku to trvá, než se všichni poznáte a zkamarádíte, ale potom je to bezva. :-)

Pokročilý

Nemusíš se toho bát. Taky jsem měl obavy a teď jdu do třetího ročníku. Proběhlo to v pohodě. Navíc ještě prázdniny nekončí.

Pokročilý

Záhul a blázinec,ale také nechápačka totální..jinak za sebou a OK.
Hlavně ne už Koloidovy křížovky..celá třída co vždy měli vyznaménání propadala v pololetí,to tedy ten život letí..,ale pak OK..A to většinou chytří děti najednou propad až nejníže..tak to pak je mazec..vyměnili učitele a pohoda,už to bylo OK..
Doplňuji:
vše je porvé a nové,ale je to přece prvák..a třeba se i něco nového zažije a užije..najde se něco nového..jen nebýt vyplašený člověk jako Keryšová z facek..

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2420
Zlatý Drap 1491
Zlatý quentos 1220
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.