xyxyxyxyxy10

Jaké je to v prváku?

Nejlepší odpověď

Můj první prvák (15let) byl hrozný, nebo tedy spíš spolužáci byli hrozní. Prostě ještě děcka která nemají úctu k učitelům.
Druhý prvák (19 let) bylo to nejlepší co mě v životě potkalo a nejradši bych byl ve škole celý život. Úžasná parta dospělých a inteligentních lidé (až na pár vyjímek které neukončili ani první ročník). S učiteli jsme si normálně povídali jako s přáteli a oni nás konečně brali jako dospělý, na konci jsem si se 4 potykal.
Teď i když jsme už několik let ze školy tak se stále scházíme a jsme v kontaktu i s učiteli.
Nikdy bych nevěřil tomu že budu mít školu rád a tak pěkně na ni vzpomínat.

Další odpovědi
Drap

Bezvadné.

ponovotny

nejlepšííí

DIH

Jestli ve tvé třídě nikoho neznáš, tak to bude strašný, ale postupem času to bude ok, cca týden a bude to v poho, třeba u vás ve třídě to bude hned, popisuji svůj začátek, a jestli budeš mít nějaký třídní poznávací zájezd/ pobyt tak to bude ok,

láďa1

Já už si nepamatuji-to jsem měj jiné starosti než prožívat školu a život mě naučil,dnes mám Bc., tak si užijte mládí vše časem doženete.

marci1

Úplně super, chvilku to trvá, než se všichni poznáte a zkamarádíte, ale potom je to bezva. 🙂

dmatejek777

Nemusíš se toho bát. Taky jsem měl obavy a teď jdu do třetího ročníku. Proběhlo to v pohodě. Navíc ještě prázdniny nekončí.

klob1

Záhul a blázinec,ale také nechápačka totální..jinak za sebou a OK.
Hlavně ne už Koloidovy křížovky..celá třída co vždy měli vyznaménání propadala v pololetí,to tedy ten život letí..,ale pak OK..A to většinou chytří děti najednou propad až nejníže..tak to pak je mazec..vyměnili učitele a pohoda,už to bylo OK..
Doplňuji:
vše je porvé a nové,ale je to přece prvák..a třeba se i něco nového zažije a užije..najde se něco nového..jen nebýt vyplašený člověk jako Keryšová z facek..