MonkeyKing

Jaké je to v Dubaji? Je to místo na dovolenou?

Líbí se mi to město, ale přece je to Blízký východ. Našla by se tam i nějaká pláž? A co třeba příroda? Slyšel jsem, že tam mají zimní skluzavku uprostřed nákupního centra – je to pravda? A co jiného může Dubaj nabídnout?

Odpovědi
Drap

Najdeš tam snad ode všeho kousek. Pokud by se ti to líbilo a máš na to, tak se tam vydej. Pro mne osobně by to byla příšerná dovolená.

venkovan

Ano – je to místo pro dovolenou. Nabízí i bary, herny, divadla, a další vymoženosti arabského světa.
Lepší je si to zjistit přímo tam.

anonym

Monkey, v Dubaji jsem byla a uz bych tam nikdy nechtela ..
plaze tam jsou , spise mensi .. ja jezdim na dovolenou, kdyz je u nas zima ( mimo sezonu prazdne ) .. mesto – zadna zelen – nulova .. ja tam jeste ke vsemu byla, kdyz byla tyden pisecna boure ..
zimni hala na lyzovani tam je …
byla jsem na vezi ( Burj Khalifa ) .. vytahem jste tam za par sekund .., ale jezdi se jen asi do 400 m ) – je to zhruba v polovine …z fotografie ..

zaroven mam ale kamarada, ktery tam leta upln ekazdy rok v listopadu .. on bydli v horach, tak rika, ze zelene ma cely rok dost ..

zalezi na kazdem co se mu libi .. -iv-