Tibca1

Jaké je to písmo ve Wordu?

Dobrý den, chtěl by jsem se zeptat jestli se někdo nevyzná ve Wordu: http://postim­g.org/image/w671635c9/ – odkaz na tabulku, potřebuji to do školy, ale nevím co to je za písmo, poradili by jste mi prosím? Děkuji.
Doplňuji:
Děkuji všem za pomoc.

Nejlepší odpověď
Hamon

Taky se mi zdá, že z výchozích k tomu má blíž některé Century, ale přesně ono to není, rozdíl je patrný např. na písmenu a.
Nejlepší je vzít zdrojový dokument a zkopírovat písmo do Wordu, Word se pokusí zkopírovat i formát. Ale tabulka nemusela být vytvořen nejen ve Wordu, ale dokonce ani na Windows.

Další odpovědi
magorvkleci

Já bych řekl Century Schoolbook
Doplňuji:
identifont.com
Fonts by Appearance

msi

Domnívám se, že je to písmo „MS PMincho“