pukula

Jaké je to když holka …

poprvé políbí kluka kámošky už políbily hodně kluků, ale já né jaké to je

Nejlepší odpověď
jennysh

Jednou to poznáš sama.Těžko se popisuje tento pocit. Každý ho má jiný.

Další odpovědi
Terryle

no, můj první pocit při první puse byl „a s tímhle jako všichni tak nadělají?“ :) Pak se to samozřejmě trošku změní, záleží na tom s kým, proč a jak se líbáš. Ale vesměs je to fajn, jinak by to přece lidi nedělali ;o)

venkovan

Někdy je lepší políbit smeták.
Ale neboj – převážně je to prima. A poprvé – plno rozpaků.

Georgo2010

Chce to cvik, děvče. Když přesně nevíš, co máš dělat, nechej se vést hlavně svými pocity. Ale hlavně, prosím tě, neměj otevřenou pusu jako kapr. Mnohdy třeba pomůže zavřit oči a zcela se soustředit na polibek člověku, kterého máš velmi ráda. Tak vzhůru do toho!

žolik

To příjde samo ještě nepřišla pravá chvíle,kámošky se rádi předvádí,věř jen sobě.jinač je to moc hezké.

Zdroj: žolík