cip

Jaké je tel. číslo na UPC?

(provozovatel internetu)

Nejlepší odpověď
dědapetr

Nabídka telefonních kontaktů na klientské centrum UPC

1. Kontaktní linka
+420 241 005 100
http://www.go­ogle.cz/search?sou­rce=ig&hl=cs&rlz=1G1GGLQ­_CSCZ291&q=UP­C&aq=f&aqi=g10&aq­l=&oq=
Po vytočení kontaktní linky vás uvítá hlasový průvodce společnosti UPC. Pokud nejste anglicky mluvící klient vyčkejte na nabídku jednotlivých voleb.

Hlasový průvodce společnosti UPC
Volba 1 – Objednání nových služeb
Volba 2 – Řešení poruch a technických dotazů
Volba 3 – Řešení dotazů k vyúčtování
Volba 4 – Řešení dotazů ke smlouvě, změny smlouvy

2. Placená linka technické podpory datových služeb
+420 900 069 908

Upozornění:
Vzhledem ke skutečnosti, že se v těchto případech jedná o konkrétní specifické zařízení a software klienta (PC a jeho softwarové vybavení, TV přijímač atd.) společnost UPC negarantuje, že k vyřešení záležitosti bude postačovat pouze hovor na zmíněnou linku!
Více informací

Provozní doba: Pondělí – Pátek 8 – 20 hodin
Zpoplatnění: 6,– Kč/min včetně DPH

slouží pro:
nadstandardní nastavení internetu a digitální televize
mezi nadstandardní nastavení patří:
nastavení poštovního účtu jiné společnosti či v rámci jiného poštovního klienta než MS Outlook
nastavení jiného webového klienta
pomoc s instalací ovladačů síťové karty
nastavení routeru a počítačů v rámci vnitřní sítě klienta
nastavení doplňkových služeb analogové digitální televize na set-top-boxu
přesouvání programu u digitální TV
pomoc s nastavením zámku u digitální TV
nastavení časovače u digitální TV

neslouží pro:
hlášení poruchy
technické dotazy
dotazy na vyúčtování
objednání nových služeb
dotazy k již uzavřené smlouvě
navýšení služeb UPC

co si mám připravit pro rychlé vyřízení:
číslo smlouvy
jméno, na které je smlouva sepsána
mít spuštěné zařízení, se kterým potřebuji pomoci
mít připraven manuál k zařízení, se kterým potřebuji poradit

3. BEZPLATNÁ LINKA PRO KLIENTY UŽÍVAJÍCÍ TELEFONNÍ SLUŽBY UPC
+420 222 980 980

Upozornění: Určena pro klienty, kteří užívají některou z telefonních služeb UPC. Pro Bezplatné volání je nutno volat přímo z telefonu UPC, v opačných případech se tarifikace řídí dle ceníku telefonního operátora.
Po vytoc(ení kontaktní linky vás uvítá hlasový průvodce spolec(nosti UPC.
Pokud nejste anglicky mluvící klient vyc(kejte na nabídku jednotlivých voleb.

Hlasový průvodce společnosti UPC
Volba 1 – Řešení dotazů k vyúčtování
Volba 2 – Řešení poruch a technických dotazů
Volba 3 – Řešení dotazů ke smlouvě, změny smlouvy
Volba 4 – Objednání nových služeb