PathFinder

Jaké je synonymum pro slovo informace?

Nejlepší odpověď
Terryle

Che, che, můj úkol z prváku na vysoké :)

Znalost. Pravda. Fakt. Domněnka. Teorie. Názor. Dílo. A tak dále a tak dále… informace je vlastně ve všem,co přijde do kontaktu s myslícím člověkem.

Další odpovědi
Děda Louda

Mimo jiné taky zpráva o stavu věci, vývoji situace, vztazích, vlivech, příčinách a důsledcích, zkušenosti, domněnky a představy, předpoklady…
Podněty, na jejichž základě lze činit rozhodnutí, volit další postup…

FOG

Informator – „praskac“.