Pokročilý

Jaké je % složení obyvatel ve velkých městech?

Jde mi o % složení etnických skupin a ras (negroidní, europoidní, mongoloidní. . ) obyvatel ve městech. Klidně stačí hlavní město a krajská města.

Stejná otázky byla bez důvodu smazána. To se dnes člověk nemůže ani normálně zeptat? Jakmile je v dotazu nějaká menšina tak je problém? Tohle je přeci normální údaj. % zastoupení ras a etnických skupin ve státě apod. Píše se to dokonce v atlase... Jen zde je nějaký záhadný "politický korektní" problém.

Celkové údaje jsou dohledatelné i když to jsou často odhady ale údaje z velkých měst jsem nenašel.
Dík.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Bronzový

Rasové složení vám nikdo nedá, ale podrobné údaje podle deklarovaných národností nebo státního příslušenství jsou dostupné z výsledků sčítání lidu - viz odkaz. Stačí dát hledat podle obcí. Např. Brno město - 3271 lidí národnost ukrajinská, 1487 vietnamská .... Státní občanství - Praha - 1080546 ČR, 22576 SR, 165657 jiné ...

Zdroj: http://vdb.czso.cz/sldbvo/#!st ranka=podle-tematu&tu=30715&th =&vseuzemi=null&v=&vo=null&voi d=

Další odpovědi:

Zlatý

Praha: Moraváci 50%
Slováci 20%
Ukrajinci 20%
Pražáci 10%

Diskuze k otázce

Stříbrný

Agneta

To je dost odborná otázka...navíc asi myšlená pro ČR.

Pro Paříž bych si dovolila odhadnout: negroidní 95% > když projíždíte městem:DDD > Francouze uvidíte až v nákupních centrech na okraji města(a nebo na drahém šopinu):DDD

Bronzový

Pepa25

Trapné ... By mě zajímalo, jak často v té Paříži jsi a s kým tam jednáš ...

Zajímavé otázky v kategorii Věda

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Věda

Zlatý annas 2728
Zlatý quentos 1318
Zlatý mosoj 1303
Zlatý Drap 956
Zlatý hanulka11 627
Zlatý led 602
Zlatý gecco 589
Zlatý marci1 534
Zlatý arygnoc 507
Zlatý Lamalam 477

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.