Avatar uživatele
Karelcz

Jaké je % složení obyvatel ve velkých městech?

Jde mi o % složení etnických skupin a ras (negroidní,eu­ropoidní,mongo­loidní..) obyvatel ve městech. Klidně stačí hlavní město a krajská města.

Stejná otázky byla bez důvodu smazána. To se dnes člověk nemůže ani normálně zeptat? Jakmile je v dotazu nějaká menšina tak je problém? Tohle je přeci normální údaj. % zastoupení ras a etnických skupin ve státě apod. Píše se to dokonce v atlase… Jen zde je nějaký záhadný „politický korektní“ problém.

Celkové údaje jsou dohledatelné i když to jsou často odhady ale údaje z velkých měst jsem nenašel.
Dík.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Agneta, zzzlatokopka před 3308 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Pepa25

Odpoveď byla označena jako užitečná

Rasové složení vám nikdo nedá, ale podrobné údaje podle deklarovaných národností nebo státního příslušenství jsou dostupné z výsledků sčítání lidu – viz odkaz. Stačí dát hledat podle obcí. Např. Brno město – 3271 lidí národnost ukrajinská, 1487 vietnamská … Státní občanství – Praha – 1080546 ČR, 22576 SR, 165657 jiné …

Zdroj: http://vdb.czso­.cz/sldbvo/#!stran­ka=podle-tematu&tu=30715&­th=&vseuzemi=nu­ll&v=&vo=null&vo­id=

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Karelcz Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ten který je

Praha: Moraváci 50%
Slováci 20%
Ukrajinci 20%
Pražáci 10%

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Agneta

To je dost odborná otázka…navíc asi myšlená pro ČR.

Pro Paříž bych si dovolila odhadnout: negroidní 95% > když projíždíte městem:DDD > Francouze uvidíte až v nákupních centrech na okraji města(a nebo na drahém šopinu):DDD

před 3308 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pepa25

Trapné … By mě zajímalo, jak často v té Paříži jsi a s kým tam jednáš …

před 3307 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek