Jaké je řešení ?

Jak se mohu „zbavit“ uložených stránek v paměti? Podle v podstatě varovných signálů od mého PC je jich moc,paměť by byla brzy plná-stav je téměř na úrovni"Nebezpe­čí."Co s tím? Vymazat a zrušit Desktop?Jde o to-jak si pomoci a neublížit si.

Nejlepší odpověď
anonym

jestli si chceš opravdu pročistit počítač, beze strachu, pohodlně a rychle tak použí program CCleaner.. ten odstraní všechno co se natáhlo samo z netu, zároveň umí opravit registry..

Zdroj: http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/systemove_nas­troje/optimali­zace_systemu/ccle­aner/

Další odpovědi
panenka

skus si najet na start klikni pravým, klikni prozkoumat a v levo se to objeví vše co v počítači máš projdi si podrobněji tohle prozkoumání klikni na to co už víš že potřebovat nebudeš takhle postupuj nadále a uvidíš že brzy mít místo budeš.

kenyrts

Tak že,tento počítač,vyber disk na kterém je systém,klikni na něj pravým a dole vyber vlastnosti,po otevření vyber vyčištění disku,toť vše.

lemra@lina

Nezapomínejte vyhazovat koš 😁