sowa

Jaké je připojení varné desky k bombě ? Redukční ventil ?

Je možné koupit náhradní trysky k plynové varné desce, aby se dala použít na bombu? díky

Odpovědi
Hlada

K deskám Mora trysky jsou, takže normálně přes redukční ventil.

radce

Ano, u nových varných desek bývá dodávána i sada náhradních trysek pro PB, jinak lze trysky většinou bez problémů sehnat. Předpokládám použití PB láhve minimálně 10kg, redukční ventil je nutností!

Sůwa

U varné desky by měl ale instalaci provádět odborník plynař se státní zkouškou, v tomto případě je bezpečnost připojení důležitá. 🙂