Jaké je povolání vašich snů? A splnilo se vám/Děláte pro něj něco?

Odlehčující téma k večeru. Jaké je povolání vašich snů? Děláte skutečně tuto práci?/Studujete k tomuto oboru? nebo děláte něco jiného, ale ten sen je pořád živý? Já bych nejspíše chtěla být učitelka jazyků a tělocviku, příští rok si dám přihlášku na pedagogickou střední v Brně, no a kdybych nechtěla učit, tak můj druhý sen je psycholožka :) Co vy?

Nejlepší odpověď
anonym

Můj sen je uskutečnitelný a to v dohledné době. Je to starobní důchod.Pravda,mám to blíže ke smrti,ale udělal a udělám ještě dost užitku proto,abych konečně odpočíval a věnoval se všemu co mne baví.
Doplňuji:
Abych se přiznal,mám sen. Chtěl bych mít stánek z uzenými klobásami vlastní výroby a prodávat je někde na parkovišti u frekventované silnici.

Další odpovědi
anonym

viz pár starších odkazů z téhož soudku: (Ta ignorovaná lišta pro nováčky).

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vase-povolani-snu
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaka-je-prace-snu
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/cim-jste-chteli-jako-dite-byt-vyplnilo-se-vam-to

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaky-je-vas-vztah-k-vasi-praci?_fid=New

quentos

no, když se tak zamyslím nad minulostí, tak učitelem jsem být nikdy nechtěl :{D> ale dneska jsem rád, že jím jsem, jelikož mě to baví a naplňuje. Jako malej prcek jsem chtěl být doktorem, ale to už je hodně dávno :{))> pak taky spisovatelem a to si zatím plním do šuplíku.

Mapel

Částečně se splnil. Po 18 letech jsem se zpět vrátil ke své profesi i když malinko jiného zaměření. Chtěl bych však dělat jen pro uspokojení z práce a nemyslet na peníze. To se však bohužel nedá.

Orange

Láká mě vydělávat co nejvíce za co nejkratší dobu, abych se mohl věnovat zábavnějším věcem a nečekat až na důchod. Jinak si myslím, že pro to dělám docela dost. Nebo by mě lákala novinářská práce, hlavně se zaměřením na techniku.

Terez_ka

Ovšem špatné je, když je vaše povolání snů např. kadeřník a vy výte že to dělat nemůžete, jelikož se neuživíte :/