Dane

Jaké je poslání projektu Odpovědi.cz?

Doplňuji:
S pojmem poslání (ang. mission statement) se u nás setkáváme spíše jen u neziskových organizací, které v něm vymezují soubor činností, pro něž byly zřízené. Z poslání jasně vyplývá za jakým účelem organizace vznikla.. :)

Nejlepší odpověď
anonym

Výdělek…
Tedy – předpokládám…
😉

Další odpovědi
ponovotny

prodej reklamy na místě lidmi oblíbeném a navíc vypadajícím chytře ;)

zzzzz

Každá organizace, i ta nezisková, vzniká za účelem zisku:-((( Jen ten zisk nezůstává v té organizaci, ale šikovně se přelije někam jinam:-(((
A to je důvod, proč já nikomu na nic nepřispívám.

Ale bylo by to hezké, kdyby něco vzniklo jen tak, pro pomoc jiným:-))) Jenže vždy se najde někdo „s vyšším cílem“ ☹ A z toho se mi chce blejt:-(((
Doplňuji:
Tím nemyslím Odpovědi, ty vznikli jako ziskovka, jednoznačně za účelem dosažení zisku a doufám, že jej mají:-))) Kdo má zájem tak v obchodním rejstříku najde víc info:-))

To je v pořádku, mě dost štvou ty naoko neziskovky:-)))

mosoj

Jaké reklamy ? Já žádnou na rozdíl od dřívějška nevidím. Nic jsem si neinstaloval.

ReHu

Poslání???
Proč ne třeba cíl? Nezní slovo poslání v tomto případě trochu nadneseně?
A souhlasím se zde uvedenými. Zisk ze zde uvedené reklamy.

ponovotny

mosoj-tiše ti závidím, mě teď před chvilkou jedna taková debilní reklama připravila o skoro dopsanou docela dlouhou zprávu a tak zdejší reklamy dneska nenávidím.

ivzez

Co všechno tady používáte?

Mám zde vypnutý javascript a reklamy se mi nezobrazují. Jestli se obejdete bez našeptávače a pokud tu nic nevyhledáváte, může to být schůdnější než třeba Adblock (ten mi zaseká celou paměť i prohlížeč) …

briketka10

ivzez
pšesně, ten, kdo si vypne Javascript tomu se
reklamy nezobrazujou, já to mám taky tak a
je to dobrý, tam, kde nechci, aby mě něco
otravovalo, tak to povolím, nebo zakážu a
jedu dál toto mi poradila " led" sama bych
na to nepřišla těmto věcem až tak nerozumím 😁

zzzzz

Ahoj 🙂

Pepa25

zzzzz: Tu averzi k neziskovkám nějak nechápu … Samozřejmě, že lidi v žádné nepracují z altruismu ale za peníze. Na druhou stranu předpokládat, že každá neziskovka byla založena, aby měl zakladatel nějaké peníze bokem, jak naznačujete, je fakt trapné …

briketka10

nazdár 😁

ponovotny

a dokážu ho vypnout i já?

arygnoc

tak to je otázka.

:-Q

bolak

hruď

gagaga

:)