Bronzový

Jake je poradi vasich nejoblibenejsich hudebnich skupin?

Moje je toto:

1. Nightwish
2. Epica
3. Within Temptation
4. After Forever
5. Soundrack Unreal Tournament

Tak se podelte. Chci pochytit nejakou inspiraci. :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Ahoj Retko moje oblíbené skupiny jsou tyto:
1- The Prodigy
2- Linkin Park
3- Scooter
4- 2Unlimited
5- ???
Já mám ráda elektronickou hudbu,house,apod.Vyrostla jsem na Esu,když ho ještě uváděla Tereza Pergnerová,jinak se mi líbí hlavně taneční hudba,akorát české moc nemusím..Džanička

Další odpovědi:

Zlatý

čau retko jám ráda
1.RIHANU
2.AKON.
3.PUSSYCOT DOOLS
4.ENRIGUE IGLESIAS
+ VŠECHNY SUPR TANEČNÍ PECKY

Pokročilý

Ja teda vyhraněný seznam nemam. Poslouchám taneční hudbu ktera mi padne do oka a da se dobre poslouchat v aute a sem tam si dam Katapulty...česká klasika... ;-)

Bronzový

1)Tři sestry
2)Harlej

ahoj, nevím, jestli ti to něco pomůže, ale třeba teď je mým novým objevem a oblíbencem Joe Bonamassa... nebo taky Michael Bublé (v Americe populární, u nás není moc známý), pak soundtracky, teď hlavně z anime (třeba od skupin Boom Boom Satellites nebo Nightmare).. no a když mám náladu na něco masově rozšířenějšího, tak klidně sáhnu třeba po Amy Winehouse, Sunrise Avenue, atd. ... ale hodně toho, co běžně poslouchám, tu není, protože se mi často líbí jen 2-3 písničky od jednoho interpreta... a taky poslouchám hudbu jako je klasika, jazz, blues, občas alternativa, j-pop a j-rock, rock'n'roll je srdcovka a klasický rádiový pop moc nemusím, občas mě dokonce pořádně štve... mno takže jsem asi tak trochu výjimka mezi vámi. :) Ale což, každý má jiný vkus.

Bronzový

1.Deep Purple,2.Led Zeppelin, 3. Saxon, 4. Kiss, 5. Yes, 6. Cult. Mám ráda hard rock 60.a 70.let.Ale těch kapel co se mi líbí je tolik,že by se sem nevešly.(Nightwish mezi ně taky patří):-)).

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 778
Zlatý briketka10 584
Zlatý annas 576
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 430
Zlatý Drap 402
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.