aruallaf

Jaké je podle vás nejlepší anime?

Odpovědi
Questman

Naruto, Death Note, Oda Nobuna no yabō, One Piece (ale musím říct, že vzhledem k počtu dílů -je to tuším možná nejdelší anime vůbec- je to fakt na dlouho a díly se dost špatně shání), Král Šamanů (sice notně poameričtěné ale stejně je to prostě pěkná grafika :) ), Pokémon (ale jenom do nástupu do první ligy, takže jen pár desítek dílů první série a i tam se budeš ke konci nudit jak se to opakuje), Digimon (sice kopíruje pokémon a příběhově se mi líbí víc)

Celkově nejlepší asi Král šamanů nebo Death Note, sice to není kdovíjak umělecky na výši ale, přiznejme si to, anime jako takové prostě není o příběhu, každý díl je jako hodně špatná adventurka s předvídatelným koncem a po pár sériích je jeden díl jako druhý.

RyuzakiKate

Už moc nekoukám, ale mohlo by to být Higurashi no Naku Koro ni.

VMF

„Nejlepší“ je těžká otázka :D Já nejraději koukám na Death Note

Funikka

Fullmetal Alchemist: Brotherhood…
Srdcovka, která se u mě drží na prvním místě i po zhlédnutí dalších 100 anime.

Adelexx

Podle mě je nejlepší Naruto.

Irisa

Dost těžká otázka, zvlášť pro mě. Já spíš čtu mangu :). Ale podle mě je dobrý kandidát Death note
Zvlášť mě oslovily série Ao no exorcist a Sword art online :)