Usoman

Které je podle vás nejhnusnější české město?

Odpovědi
anonym

Praha.

Nuk nuk

Z těch, která jsem navštívila jednoznačně Havířov (tedy, pokud se počítá i město moravsko-slezské).

quentos

U mě zatím vede Nymburk.

kelley

Jáchymov

Rokio

Jak můžeš něco takové vůbec říct? Každé české město má něco do sebe a každé má své stinné stránky.

Kdybych ale měl odpovědět na tvoji otázku, tak bych nechtěl žít v Ostravě. Netvrdím, že toto město je nejhnusnější v ČR, ale nechci tam žít kvůli ovzduší.

anonym

Kvůli stavu ovzduší bych nechtěl bydlet v Ostravě, ale třeba je to pěkné město?