Jaké je podle vás lepší město?

Nejlepší odpověď
barnajka

Litoměřice

Znám odtamtud jednoho pána, něco mezi bezdomovcem, sňatkovým podvodníkem – a klasíckým vyčuránkem. V Brně na Hlavním nádraží se před lety nalepil na mamku, mazal jí med kolem pusy a nebylo možný ho setřást! Jak on uměl bájit!!!!! Neskutečný kydy! :D Mamku tehdy tak oblbl, že nám ho na několik dní nakvérovala i do bytu. Pán se ale rychle vybarvil – a hnaly jsme ho svinským krokem :D Dneska se tomu už jenom smějeme – a zároveň nechápavě kroutíme hlavou, jak mamka mohla být tak hloupá a nastěhovat si dom úplně cizího člověka (a ještě navíc exota jako byl on!) Brrr, ještě že už je to pryč :(
Pán se pořád vychloubal, že je z Litoměřic – a to byla asi jediná věc, ve které nekecal: když vytasil občanku, ty Litoměřice tam fakt měl napsaný jako bydliště :)

Další odpovědi
anonym

Litoměřice

Otázka je příliš všeobecná, není uvedeno v čem lepší. Každé z měst má své jiné přednosti. A přestože znám všechna, do Teplic jsem léta jezdil služebně, tentokrát se připojím ku vzácné shodě.
Pro život mají Litoměřice nejméně negativ, mají dobrou polohu i skvostnou historii a architekturu a vůbec, je prostě občansky přívětivé.
Pozn. pod čarou, mimo jiné jsou nejblíže od Prahy a s dobrým spojením.

Stephanie

Litoměřice

Litoměřice, jelikož to město znám nejlépe z uvedených. :)

tatanka

Litoměřice