Jaké je pepřové pivo?

Zkoušeli jste pít pepřové pivo od Opata? Mně moc žádná speciální piva nechutnají, ale pepřový pivo chci vyzkoušet.

Nejlepší odpověď
Janulka

Pivovar Broumov začal vyrábět pepřové pivo. Základ pepřového piva je 12 stupňový ležák, do něhož se přidá přírodní pepřová silice. Ale jak chutná, to opravdu nevím:o)

Další odpovědi
Sheila

Vyzkoušela jsem a vůbec to nebylo špatný!

Luciefie

Je to docela dobrý, ale nad normální pivo není.. vyzkoušej a uvidíš :)