Jaké je nejvýhodnější ubytování pro samotince v Hradci Králové?

Má hlediska: Spolu-bydlení lze sehnat pod 3 000,– → leč pokud chci být sám (mít možnost si někoho přivést atp.) – mohu se dostat pod 5, ba dokonce pod 4 tisíce? Na-rozdíl od spolu-bydlení při pronájmu (garsonka) budu muset platit i jiné výdaje – to již pak nestačí počítat se samotnou výší nájmu. A pak tu máme samozřejmě pohodlí (ruch okolí, hostů v restauraci/…, atd.) Do čeho jít? (nějaký tip na ubytovnu, hostel, motel,…) Vlezu se do jednoho pokoje – třeba i mnišské cely – ovšem s internetem atp.

Odpovědi
jáára

tak si pronajmi garáž, na Slezským jich máš…