Jaké je největší internetové a kamenné knihkupectví?

Potřebovala bych vědět, jaké je největší kamenné, ale ještě lépe internetové knihkupectví. Nebo jestli existuje něco, kde by byly vypsány VŠECHNY knihy, které vyšly u nás (přeložené nebo české). Děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
kazisvět

podle mne jsou největší česká internetová knihkupectví kosmas.cz a knihy.abz.cz. Největší světové knihkupectví je na amazon.com

Další odpovědi
ReHu

Jak to myslíš, všechny knihy, které u nás vyšly?
Myslím si, že nějaký seznam veškerých knih, které kdy vyšly v Čechách bude těžko. I velké knihkupectví má seznam knih, která má v současné nabídce, nebo ji ještě nedávno měl.

mojitek

nejvetsi kamenne knihkupectvi v Cechach ??? Praha dole na Mustku u Bati (myslim Kanzelsberger ? )

vyneve

největší je myslím knihkupectví Luxor na Václ.nám..

všechny knihy-bych hledal stránku něco jako fond literaruty, …-nebo bych se zeptal v knihovně, zda neexistuje takový web