Jaké je nejlevnější ubytování v Rožnově pod Radhoštěm?

Nalezl jsem sportovní ubytovnu za 100,–/noc při více než sedmi dnech (cca. 3 měsíce tomu dávám – pročež splňuji bohatě), což dá 3 000,–/měsíc. Leč zatím mi neodpověděli, tak se dívám dál… Beru spolubydlení/u­bytovnu/… (Jde mi o to, že do začátku chci něco zařízeného – praní, vaření, internet,… Později si vše koupím do nějakého bytu.) Spěchá to vcelku dost – přesun ideálně do 14 dní.
Doplňuji:
Tož – jsem z Hradce Králové… Hotely, motely a pensiony se ani omylem nevlezou pod 3000,–/měsíc – a já si mohu dovolit leda tak 5 000,–. Spíše bych potřeboval nějakou další ubytovnu do zásoby (pokud budou ti z „www.tjroznov.eu/ub-sokolovna/infor­mace“ nadále mlčet), či tak něco v okolí „pěšky-dorazitelném“. Dojíždění je myslím pasé – na to nemám… :D

Odpovědi
Kelt

Co je v Rožnově nejlevnější, nevím. Možnosti jsou – Hotel Eroplán, Horal, Energetic, Relax, Bečva, AGH, Různé pensiony – Na výsluní atd. Kromě toho, v okruhu 15 km je Valašské Meziříčí – Hotel Apollo, atd. Frenštát pod Radhoštěm. Horní, Dolní a Prostřední Bečva. To by znamenalo občasné dojíždění buď vlastním autem, nebo vlakem, či autobusem. Doporučuji oslovit co nejvíce, vybírat. Možná i ta sportovní ubytovna může být dobrá. Zřejmě Stadion v Rožnově. Něco podobného má zřejmě i Gumárny Zubří. Takže doporučuji buď kontaktování, nebo osobně přijet a zeptat se na místě. Z Prahy do Valašského Meziříčí je to 4 hodiny, rychlík jede nfěkolikrát denně. Z Valašského Meziříčí do Rožnova – 13 km. Jezdí vlak i autobus. Dá se zvládnout za jeden den, tam i zpět, nebo s jedním noclehem a jet druhý den.
Doplňuji:
Z HK jede každou hodinu vlak do Pardubic, a z Pardubic každou hodinu rychlík. Všechny jedou do Olomouce, pak se to střídá přes Ostravu nebo přes Val.Mez.
Ve Val. Meziříčí je také sportovní oddíl, případně i školy.Například v Rožnově je Soukromá škola cestovního ruchu. Dá se domluvit, Měsíční dojíždění vlakem vyjde na 500 Kč. . Pokud nereaguje někdo na mail, stačí se domluvit telefonicky. Pak se osobně podívat. Držím palce.

gecco

Zkus případně okolní ´vesnice´ – např Zubří ( http://sport.mesto-zubri.cz/ubytov­na/informace-p6 ), Střítež ( http://www.pen­ziony.cz/stri­tez-nad-becvou/hotel-kveton/ ), Zašová ( http://www.info-vm.cz/katalog/u­bytovna-v-tenisovem-klubu-zasova/ )…
Vše okolo 100,– /noc a s dojížděním za snesitelný peníz (přinejhorším)…
😉

jáára

jestli máš spacák…
ale teď na zimu to nebude nic moc. ale zase ušetříš

cochee

A co tak hledat v inzerátech nějaký podnájem? V té oblasti budou ceny jistě nižší než ve velkém městě.

Michálek1245

Osobně bych na vašem místě vyzkoušel Ubytování Horní Bečva. Za nás je to místo, kterému chybí fakt jenom hodně málo k dokonalosti. Ale tak jako taky záleží hodně na tom, co si od toho představujete a jakým způsobem to chcete mít, že? :) My máme raději soukromí než třeba velký hotel. To není nic pro nás. A tohle to splňuje naprosto perfektně.