Bronzový

Jaké je nejlevnější ubytování v Rožnově pod Radhoštěm?

Nalezl jsem sportovní ubytovnu za 100,-/noc při více než sedmi dnech (cca. 3 měsíce tomu dávám - pročež splňuji bohatě), což dá 3 000,-/měsíc. Leč zatím mi neodpověděli, tak se dívám dál... Beru spolubydlení/ubytovnu/... (Jde mi o to, že do začátku chci něco zařízeného - praní, vaření, internet,... Později si vše koupím do nějakého bytu.) Spěchá to vcelku dost - přesun ideálně do 14 dní.
Doplňuji:
Tož - jsem z Hradce Králové... Hotely, motely a pensiony se ani omylem nevlezou pod 3000,-/měsíc - a já si mohu dovolit leda tak 5 000,-. Spíše bych potřeboval nějakou další ubytovnu do zásoby (pokud budou ti z "www.tjroznov.eu/…" nadále mlčet), či tak něco v okolí "pěšky-dorazitelném". Dojíždění je myslím pasé - na to nemám... :D

Odpovědi:

Bronzový

Co je v Rožnově nejlevnější, nevím. Možnosti jsou - Hotel Eroplán, Horal, Energetic, Relax, Bečva, AGH, Různé pensiony - Na výsluní atd. Kromě toho, v okruhu 15 km je Valašské Meziříčí - Hotel Apollo, atd. Frenštát pod Radhoštěm. Horní, Dolní a Prostřední Bečva. To by znamenalo občasné dojíždění buď vlastním autem, nebo vlakem, či autobusem. Doporučuji oslovit co nejvíce, vybírat. Možná i ta sportovní ubytovna může být dobrá. Zřejmě Stadion v Rožnově. Něco podobného má zřejmě i Gumárny Zubří. Takže doporučuji buď kontaktování, nebo osobně přijet a zeptat se na místě. Z Prahy do Valašského Meziříčí je to 4 hodiny, rychlík jede nfěkolikrát denně. Z Valašského Meziříčí do Rožnova - 13 km. Jezdí vlak i autobus. Dá se zvládnout za jeden den, tam i zpět, nebo s jedním noclehem a jet druhý den.
Doplňuji:
Z HK jede každou hodinu vlak do Pardubic, a z Pardubic každou hodinu rychlík. Všechny jedou do Olomouce, pak se to střídá přes Ostravu nebo přes Val.Mez.
Ve Val. Meziříčí je také sportovní oddíl, případně i školy.Například v Rožnově je Soukromá škola cestovního ruchu. Dá se domluvit, Měsíční dojíždění vlakem vyjde na 500 Kč. . Pokud nereaguje někdo na mail, stačí se domluvit telefonicky. Pak se osobně podívat. Držím palce.

Zlatý

Zkus případně okolní ´vesnice´ - např Zubří ( http://sport.mesto-zubri.cz/… ), Střítež ( http://www.penziony.cz/… ), Zašová ( http://www.info-vm.cz/… )...
Vše okolo 100,- /noc a s dojížděním za snesitelný peníz (přinejhorším)...
;-)

Bronzový

jestli máš spacák...
ale teď na zimu to nebude nic moc. ale zase ušetříš

Stříbrný

A co tak hledat v inzerátech nějaký podnájem? V té oblasti budou ceny jistě nižší než ve velkém městě.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 927
Zlatý mosoj 861
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 296
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 234
Zlatý annas 224

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.