Mucillinka

Jaké je nejlepší město v ČR pro bydlení?

Jaké je podle vás nejlepší město v ČR pro bydlení-ohledně ceny bytů, práce, kultury..Děkuji

Nejlepší odpověď
dědapetr

Každé město,všude něco je a také není.Ideální město není žádné.

Další odpovědi
Pecudka

Bydlení je nejlepší u nás v Teplicích, s prací to tu není nic moc, asi jako všude. Ceny bytů tu jsou tak nějak v průměru.Kulturní a sportovní vyžití je také dostatečné.

kazisvět

Podle mne hodně dobře odpovídající je žebříček kvality života od Mastercard. Výsledky jednotlivých měst z roku 2010 jsou ve zdroji.

Zdroj: www.centraroz­voje.cz/?p=vys­ledky-2010