Avatar uživatele
panxnotdead

Jaké je nejkrásnější město v čr?

Podle mě Český Krumlov.. ten je opravdu nádherný, už jenom kvůli tomu, že tam nejsou romové a jsou tam krásné památky a protéká Vltava

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? manon, johana 56, briketka10, dykapero, anonym, elvan před 4190 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Michal Kole

Rakovník

Máme jedno z největších náměstí 400× 50 m

Kolem Rakovníka jsou lesy. Nedaleko jsou významné hrady, Krakovec, Křivolát, Karlštejn.

Rakovník je na pahorkatině, kopcovitý terén, ideální pro „posilovací“ vyjížďky na kole a testování přehazovaček.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
BANAN93

Taky se mi líbil Krumlov

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Tak mně se líbí Praha a Brno, ale každé město je hezké a lze v nich nalézt něco zajímavého.
Doplňuji:
Do Prahy jezdím pravidelně a v Brně jsem byla naposledy jako dítě, kdy jsme tam s rodinou jezdili za příbuznými. Moje rodné město je Ostrov u Karlových varů, ale vůbec ho neznám nebo si spíše nepamatuji – i když nedaleko od něj jsme také jezdili do jedné vesnice. V Karlových Varech jsem měla babičku z otcovy strany, tak jsem za ní jezdila na prázdniny. Druhá babička s dědou žili s námi v domě v jedné vesnici blízko Roudnice nad Labem a tam jsem také prožila 24 let. Nyní žiji u Pardubic, ale v těch jsem byla pouze jednou – spíše jezdím na druhou stranu do Prahy a nebo také do Přelouče.

Upravil/a: anonym

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Pokud si myslíš, že v Č.Krumlově nejsou cikáni, tak to město neznáš. Já mám ráda Slavonice,Třeboň a rodný Tábor, ale nejkrásnější? Pra­ha.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

České Švýcarsko.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Já jsem lázeňský hejsek. Pro mě jsou nejkrásnější ze všech našich měst Mariánské lázně. Miluji je tak moc, že jsme si tam pořídili malý byteček, místo věčného „harcování“ se po hotelích. Soukromí nadevše.
btw – Krumlov je nádherný, to je fakt (ale cikáni tam jsou taky – jako bohužel všude:-(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

Brno.kazdemu se nejvice libi jeho rodne mesto.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Český Krumlov, tam bych klidně žil. Jsem sice z Prahy, ale ta pro mně ztratila kouzlo už dávno. Je to jeden velký odpad.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
M.

Les.
Nemám ráda města.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Každé město má svoje pro i proti.
Český Krumlov – zeptal bych se lidí co na to říkají, když jim do oprav domů kecají památkáři na peníze jim nedají na to co po nich chtějí, aby udělali (nebo jen trošku). praha – vnímáme jen její střed, ale co okrajová sídliště?
Mohli bychom psát hodiny – co je lepší a horší. Pokud někde žijí slušní lidi, tak nevadí ani když je město ze bláta a rákosí.
A ty Romy bych vynechal. Jsou mezi nimi slušní, zrovna tak jako mezi bílými jsou darebáci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

myslím, že je to Praha tam jsem studovala a zažila své lásky, procházela jsem se
po parcích s kámoškou, po Karlově mostě, Kampě a Praha je moc a moc krásná..
pak je to Brno tam mám všechny své příbuzné od taťky a Svatobořice kam jsme jezdily na prázdniny k babičce ☺

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Natty*

Na začátek bych se tě chtěla zeptat, co máš proti Romům? Mně osobně vadí jen ti poflakující se a nadávající Romové, ty pracovité toleruji.
Jinak tohle je věc názorů. Ale mým nejoblíbenějším městem je Liberec. Je tam čistý horský vzduch, v okolí krásné lesy a protéká jím Nisa. I některé části jeho centra jsou krásná, magická!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Č.Krumlov je jedno z nejkrásnějších měst co znám. Jenom nechápu, co s tím mají dělat cikáni, opravy fasád, většinou hloupé požadavky památkářů, aj. My, lidé ho pouze dočasně užíváme a staráme se o ně, ale jeho krása a „genius loci“ zůstane i když tu nebudeme.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Nevím zda je nejkrásnější,ale mám ráda Třeboň a samozřejmě Prahu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
manon

Telč a Karlovy Vary a Znojmo si taky zaslouží připomenout. Ale Praha je Praha – ošklivosti by se dali najít všude – jde o to, na co se člověk zaměří. Český Krumlov a Jindřichův Hradec taky nejsou ovšem k zahození :) Nerozhodla bych se, které je nejkrásnější, každé má své…a takový Rabštejn – no řekněte… :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
AShooter

To je asi věc názorů, každému se líbí něco jiného, takže každý si vybere to svoje. =)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ar

Jsem na tom podobně jako M. Takže když to musí být město tak jedině skalní město a je jedno jestli v Českém ráji a nebo třeba v Adršpachu, hlavně, že jsem v přírodě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dj.david1234

Nejkrásnější město bývá to, kde se narodíme 🙂 Většinou. Samozřejmě existují i vyjímky jako ve všem.. Pro mě je to tedy Aš..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
mojitek

M. : nejkrásnější město?= les .. 🙂

před 4190 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
manon

mojitek: Ten bude krásnej jen dokud z něj nebude město. Snad dlouho vydrží :)

před 4190 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek