hmmm

Jaké je nejčastější postižení ?

Mám na mysli nemoc od narození, která není léčitelná. Ptám se jak na mentální, tak na tělesné. Za sebe hádám, že různé disgrafie, diskalkulie, dis.....
Doplňuji:
Da ny: postizeni neznamena ,,opozdeny,,. I clovek co nejakej postih, neco s mozkem od narozeni, muze byt genialni matematik s IQ 160

Odpovědi
da ny

Dyslexie, dysortografie a další dys…jsou spíše SPU – vývojové poruchy než postižení… Dyslektik má často vysoké IQ :D
Hádám, že více vrozených postižení je mentálního rázu.
Doplňuji:
Pak se tedy přikláním k alergii :D

gecco

Alergie…
Podle pramenů je nějakou alergií postiženo cca 20 – 25 % populace, toto procento roste se snižujícím se věkem (jinak řečeno – o čím mladší část společnosti se jedná, tím je podíl postižených vyšší).

anonym

Budou to asi alergie,populace je alergiemi dost zasažena.

da ny

Je to zubní kaz ;)!