Larissa

Jaké je na to číslo?

Mám německou simku a jsem u společnosti FONIC. Existuje i zde nějaký číslo/kód, který, když jej zadáte, pošle se vám info smska s důležitými údaji – tel. číslo, zbývající kredit atd.
U T-mobile je to třeba 101(kžížek)
U Vodafone je to možná 22(kžížek)
Asi je to jinak, je to dlouho, co jsem ty simky měla naposledy…

Je tedy i něco takovéto u FONICu? Podívala jsem se i na jejich ofico stránky, ale nic jsem tam nenašla…

Odpovědi
www

Odpověď ti poskytne jen operátor, případně jeho net stránky.
Určitě ale nějaký fígl zdarma by měl na tyto základní věci mít a předpokládám, že má.