Andymachy

Jaké je lepší jméno pro morče?

Dobrý den,
Nemůžeme se rozhodnou jaké jméno zvolit
Xeira, Sisi- Xeira už se jmenovala z chovatelské stanice a Sisi jsme si vymysleli.
Co vám přijde lepší? Děkuji :)

Odpovědi
anonym

Jméno v průkazu většinou slouží jen pro chovatelské účely, přidělování jmen má svá pravidla, která většinou majitelé nepoužívají nebo si je přizpůsobí. Já například pejskovi, který se oficiálně jmenoval Gregory Peck neřekla jinak než „Pecka. 🙂
Zvířata všeobecně reagují nejlépe na jména (nebo slova) se sykavkami, takže "Sisinka“ by bylo asi vhodnější.

osadník

Sisi :)

Nanzie

Já bych dala Kenzie, ale kdybych si měla vybrat mezi těmito dvěmi, tak asi Xeira, je to více originálnější :)

Kelt

Zvíře reaguje na Tvůj hlas a přístup. Volba jména na to nemá vliv. Přece to jméno nedáváš svému zvířátku proto, aby někdo obdivoval tvou originalitu ve tvoření jmen. Nazvi ho třepa po své nejmilejší kamarádce, když se v tomto nemůžeš rozhdnout.

jelen2004

Mě osobně se líbí sisi , ale je to na tobě. ;D

kablik

je to naprosto jedno jakým jménem na něho budeš volat, zvířátko na to stejně nebude reagovat, nýbrž na tvůj hlas…