Rokio

Jaké je IQ houpacího koně?

Pokud se někdo zachová jako hlupák či udělá nějakou hloupost, tak mu jiní řeknou, že má IQ houpacího koně. Jaké ale vlastně je IQ houpacího koně? Je například vyšší nebo nižší než to moje?

Nejlepší odpověď
johana 56

Nemusí se chovat zrovna jako hlupák, i kkyž vzbuzuje tento dojem.
Život sám je hodně podobný houpačce (houpacímu koni).
„Jednou jsi nahoře, podruhé dole…“

Další odpovědi
Honza5486656

Podobné tvému.

marci1

IQ=0

M_Petr_M

Honza5486656 – máš pravdu! Na toto se může zeptat jen člověk s IQ houpacího koně :DD