Jahoda

Jaké je heslo u režimu spánku na PC?

Pěkný den.

Již delší dobu mám problém. Na své klávesnici mám tlačítko. Po jeho zmáčknutí se PC převede do režimu spánku. Když chci PC opět spustit, vyžaduje to po mně heslo, které ale neznám. Cca 3× jsem tlačítko na klávesnici omylem zmáčkla a musela jsem volat známého. Ten se do PC dostával velmi těžko.

Chtěla bych se zeptat, kde zjistím, jaké heslo to je? Popř., jak o zruším?

Předem moc děkuji.

Nejlepší odpověď
anonym

Takové heslo,jaké máš při nastartování Windows.!