LubosHa

Jaké je dobré kafe?

Sháním dobrý kafe, rád si připlatím, má někdo nějakou radu?

Nejlepší odpověď
anonym

Z káv upřednostňuji „arabiky“. Mám moc ráda Keňu ale s chutí si dám také Brazilku. Přednost dávám čistým kávám. Dobrá káva by měla dobře chutnat i bez nějakých aromat a příchutí.
No a pokud si chci udělat kafíčko na smlsnutí, tak si udělám Irskou kávu nebo Lukrecii.

Zkus se podívat do vyhledávače na heslo:

Čerstvá Káva

Brazilská káva Dominikánská káva Espresso směsi Etiopská káva Guatemalská káva Indická káva Keňská káva Kolumbijská káva Kostarická káva

Nemůžeš udělat chybu. Každá z nich je výborná.

Další odpovědi
www

Těžko odpovědět, každému totiž chutná něco jiného.
Mně stačí Jihlavanka, nemletá.

PlayStationa

Nedávno jsem se plácl přes kapsu a koupil tuhle http://www.oxa­lis.cz/kena-ab-faq-kava-1-kg/d-71562/ je super :)

Natty

Mě chutná Nescafé 3 in 1

Drap

Nejlepší káva na celém světě je cibetková káva. Koupíš i u nás, najdeš na netu.

Anna007

Mě nejvíc chutná Tchibo Exclusive, ale kupodivu docela dobrá je i ta nejlevnější z Tesca 🙂

pl4toon

Preferuji Jacobs Krönung. Neni drahe, ale je dobre :)

Michálek1245

Tohle je o preferencích. Někdo ti řekne, že mu chutná Dolce Gusto z automatu a pro někoho je minimum kvalitní brazilská káva. Stejně jako u běžného jídla je to o osobních preferencích. Někdo nedá dopustit na smažený sýr a někdo si každý den debužíruje na foai gras a podobných laskominách. :)