Avatar uživatele
hou

Jaké je bydlení v Bosně a Hercegovině nebo Gruzii?

Ahoj lidi,prosím vás,nevíte jaké je bydlení v Bosně nebo Gruzii? Potřeboval bych to vědět,tyto země jsou další které mne zaujali. Rád bych věděl,jestli se tam dá dobře sehnat práce,jaká je životní úroven,jestli stejná,horší nebo lepší. Jestli má někdo zkušenosti,nebo něco ví,tak prosím o odpověd. Na internetu jsem se toho moc nedočetl. Děkuji :)

Zajímavá 0 před 3513 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Agneta

Tak v Bosně bude asi úplně nejhorší živ. úroveň v Evropě, ještě horší než v Bulharsku!
Dobře se tam mají jen lidé v klíčových pozicích. Když tam příjdeš s penězi a zainvestuješ(a nezabijou tě přitom), tak to ano:DDD

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Pepa25

Rád bych tě upozornil, že ve svém vyjmenovávání evropských zemí, že kterých spíš lidé odcházejí, jsi přeskočil Albánii a Bulharsko 😉. Ale jinak jsi na správné cestě vyjmenování všech zemí z nízkou životní úrovní a vysokou nezaměstnaností …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

moc dobře asi ne, nezapomeň že se tam válčilo.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
devitkac

V Bosně a Hercegovině jsem strávil asi týden, ale bydlet bych tam teda asi nechtěl. Jak už tu psali jiní, životní úroveň tam není nic moc a řekl bych, že sehnat si tam nějakou slušně placenou práci nebude zrovna jednoduché. Pokud byste se tam ale chtěl zajet podívat jen tak, tak můžu doporučit. Je to vlastně celkem zajímavá země. Vhod by vám mohl přijít i tento užitečný průvodce: https://www.cklub­.cz/pruvodce/bos­na-a-hercegovina

před 1677 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek