Angi-Shy

Jaké je aktuální počasí v Praze?

Tady v okolí Loun se z minuty na minutu rozpoutala vichřice, hřmí, ale déšť žádnej a teplota jako přes den. Zajímavý mix. Už to chce jen kroupy o velikosti pinpogáčů co onehda padaly v okolý Prahy 10 :D

Nejlepší odpověď
gecco

Žádné kroupy, žádný vítr, žádný déšť…
Dusno, horko, fuj…
😉
Sever Prahy.
____
Už aby sem nějaká ´katastrofa´ přišla, jinak se u těch bramborovejch knedlí s uzeným uvařím i já…
😉

Další odpovědi
ptáč

Accuweather.com vyhrožuje. Praha si může užívat deště a bouřky, ale to často končí ve Velkém Meziříčí, JM tak trpí suchem, tak tomu bylo minule. Podle radar.cz na Prahu přichází očista. Zdravím Louny a zdejší pivovar.

setapouch

0:15 – zvedl se silny vitr.

Doplňuji: tak máme za sebou bouřlivou noc, kdy asi deset minut létaly blesky. Ale déšť prakticky žádný.

bolak

http://www.me­teoskop.cz/ces­ka-republika/radar/#pra­ha-1

lota

Aktuálně, včera, dnes i zítra, vždy tady: http://pocasi­.centrum.cz/pra­ha/dnes/

gecco

Hmmm, tak teď mám info, že na JZ Prahy už pršelo…
Asi tak, že je smočen asfalt na ulicích…
:-O
Kuwa – pražáci si nezaslouží trochu vody shůry???
___
😉

gecco

0:40
Sever Prahy – trochu fouká, ale opravdu jen trochu…
Pod ´širákem´ bych ještě ani neschovával batoh…
😉